SKÅP, 1930-/1940-tal.

SKÅP, 1930-/1940-tal.

Betsad björk. Överdel med hyllplan, nedtill med jalusi och bakomliggande hyllplan samt förvaring för skivor. Bredd 87,5. Djup 44,5. Höjd 175 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
4 000 SEK