Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, olja på karting, signerad EF.

"Motiv från Karstu i Lojo". 16 x 22 cm.

Ställvis krackelerad. Ställvis smärre färgbortfall. Fläck.

Utropspris
1 200 EUR