OLE LYNGGAARD, CHARLOTTE LYNGGAARD, Guldlås blomma med två pärlcollier.
Lås 18K guld, stämplat Ole L 750, CL, med två briljantslipade diamanter ca 0,03 ct styck. Lås diameter ca 15 mm. Diameter odlade pärlor ca 7-8 mm. Längder ca 40 respektive 90 cm. Totalvikt 93 gram. Etui Ole Lynggaard medföljer
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor