Fanerad i teak, hyllplan samt skåp på svärtad metallställning. Höjd ca 190 cm. Skåpdelarnas längd ca 102, 81, 76, 70 cm.
Fanerskador. Märken. Slitage. Fläckar. Säljes omonterad skruvar för montering ej genomgången med följes.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10