1149573
KARMSTOLAR, ett par. Kina, tidigt 1900-tal.
Karmstolar, ett par. kina, tidigt 1900-tal.

Hardwood och metall. Skuren dekor av fladdermöss och växter. Sitthöjd 53,5 cm. Total höjd 91 cm.

Torksprickor. Slitage, repor, märken, kompletterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H110
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK