1149650
Adolf Julius Berg
(1820-1873)

ADOLF JULIUS BERG, olja på duk, signerad och daterad 1842.

Insjölandskap med vandrande figur. 40 x 52 cm. Samtida ram.

Något krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T302
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
186
208
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 maj 19:51
2 000 SEK
5 maj 15:21
1 000 SEK