Konst Fotografi
1149728
Nathalia Edenmont
(Född 1970)

NATHALIA EDENMONT, C-print signerad och numrerad 21/100 a tergo.

"Ovary", 2013. C-print monterad på glas, 30 x 40 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V21
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
188
212
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
17 jun 21:43
2 000 SEK
17 jun 21:42
1 000 SEK
17 jun 18:45
650 SEK
14 jun 11:56
600 SEK
12 jun 22:01
550 SEK