BULOVA Accutron Spaceview, armbandsur, c:a 38 mm.

Stål och guld på stål. Elektronisk. Plexiglas. Boettnr 715307 M9.

Synlig spricka i grön invändig plastkåpa. Slitage, repor. Senare länk. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK