LARS-ERIK FALK, skulptur, mässing, signerad och daterad 1994.
Utan titel. Höjd 24 cm. Monterad på träsockel.
Obetydliga repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK