KARL ERIK EKSELIUS, konferensbord, 1900-talets andra hälft.

Stomme i teak samt fanerad teak. Längd 226 cm. Bredd 110 cm. Höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fanerskador. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK