HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd.
Etikettmärkt. Lampan har tre hängande ljusskärmar som är kopparfärgade. Stommen är i teak. Höjd 26 cm, diameter 45 cm. Reglerbar höjd med sladdar ca max 115 cm.
Färgbortfall. Repor. Slitage. Ej funktionstestad.