K ANDERSON, vinkannor, ett par, silver och glas, Stockholm, 1902.
Vinkannor i skärslipat glas med fattning och handtag i silver med dekor av vinrankor och druvklasar. Silver stämplat K Anderson, Stockholm, 1902. Höjd 31 cm.
Gott skick med vissa repor undertill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.