Flaska. Höjd 25 cm. Karaff. Höjd 25 cm. 4 dricksglas. Höjd 10 cm. Tändsticksask. Spottkopp. Diameter 20 cm. Höjd 13 cm.
Slitage. Repor. Karaffen saknar propp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10