Brunbetsat. Bord med 2 iläggskvior á 48 cm, längd 140, bredd 100, höjd 75 cm. Stolar med genombruten rygg med kopplat spjälknippe. Sitthöjd 45 cm.
Märken. Repor. Smärre slitage. Fläckar. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10