MATSKEDAR 8 ST, silver sex st JJ.Imberg, Uleåborg 1831, en A.G.Roos Åbo 1813, en Stockholm 1826

Längd 21 och 22 cm. Total vikt ca 405 g.

Slitage. Gravyr. Otydliga stämplar.

Utropspris
300 EUR