STEPHEN BUCKLEY, mapp med 10 färgetsningar, signerade och numrerade 22/40. Daterade 1979. (4 ramade)
Utan titel. Printed by J.C Editions, London by Bernard Jacobson Ltd 1980.
De inramade är ej examinerade ur ram, gulnade
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK