FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.

Fällbord med skiva från tidigt 1800-tal fanerad med alrot. Fyrdelad fot från 1800-talets slut. Längd ca 88, bredd ca 88, höjd ca 75 cm.

Skador, slitage, lagningar. Skiva från tidigt 1800-tal, fot från 1800-talets slut.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
21 jun 2019 20:05
650 SEK
21 jun 2019 20:04
600 SEK
21 jun 2019 20:04
550 SEK
21 jun 2019 20:03
500 SEK
21 jun 2019 20:03
450 SEK
21 jun 2019 20:03
400 SEK
21 jun 2019 20:03
350 SEK
21 jun 2019 17:33
300 SEK