1154574
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, portfölj, "President" tidigt 1980-tal

Monogramcanvas med handtag och adresstag i brunt läder. Två kombinationslås. Invändigt med tre större fack, två mindre samt pennfack och kortfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Ca 44 x 35 x 11 cm.

Slitage. Märken. En metalldel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V65
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

8 000
752
847
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 jun 22:19
8 000 SEK
9 jun 10:35
7 000 SEK
7 jun 16:42
6 000 SEK
7 jun 11:45
4 444 SEK