Matbord med tre iläggsskivor fanerat med mahogny. Oval form på fyrdelade pelarfötter med fotavslut av mässing. Längd 200, bredd 110, höjd 74, total length 365 cm
Repor. Helhetsintrycket är mycket gott. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.