Signerad Tiffany & Co. Irid. Plat. 18K vitguld. Diamanter totalt ca 0,27 ct. Ringstorlek 16,25. Vikt 4,9 gram. Etui märkt Tiffany& co.
Smärre bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10