1154993
LJUSKRONA, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. För sex ljus. Tre ljuspunkter. Diameter 52. Höjd 75 cm.

Bruten ljusarm. Slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
11 jun 18:02
2 000 SEK