Bordspendyl och ett par skulpturer efter Auguste Moreau. Förgylld och patinerad metall samt svart konstmaterial. Märkta "Chanson", "Musique" resp "Le Sentier Fleuri". H 51-57. Nyckel finns.
Slitage, smärre skador.