1155544
VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, 1900-tal.

För tre ljus vardera. Bredd 29. Höjd 24 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 10 timmar
300
28
32
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
21 jun 23:05
300 SEK