Underfångs/överfångsglas med dekor av fiskar i blått. Signerade ASTRID GATE Astrid Gate Unique 2000 JOHANSFORS 0811/0410. Skål diameter 11,5 cm. Flakong höjd 16,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK