Fanerad med teak, gavlar av betsat lövträ. Fyra hyllplan, 7 lådor, en utdragbar avlastningsskiva samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 116, djup 42, höjd 164,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.