Bemålat järn. Fot delvis i trä. Löstagbart hus samt två bänkar. Ca 110 x 103 cm, höjd 115 cm.
Slitage. Rostangrepp. Smärre skador. Sned.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10