TUDOR, Princess Oyster Date, Rotor, damarmbandsur, 25 mm, automatisk, guld på stål, 1970-tal
På boett Original Oyster Case by Rolex, Geneva. 819831, 9301/1. Armband 9584 P.
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Repor. Omfattande slitage. Slitage.