1157323
Stig Lindberg
(1916-1982)

STIG LINDBERG, vas/kruka, stengods, Gustavsberg studio, signerad.

Dekor i relief. Signerad Stig L samt med studiohanden. Diameter 20. Höjd 23,5 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
4 000
376
424
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 maj 23:45
4 000 SEK
21 maj 22:26
2 000 SEK
19 maj 9:50
1 111 SEK
18 maj 17:41
500 SEK
18 maj 0:02
300 SEK