Design Konstglas
1158094
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, skulptur signerad Kosta Boda sent 1900-tal.

"Birth of woman", signerad undertill mellan sockel och skulptur 989003-200 Kosta Boda Atelier, total höjd 34 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
4 000 SEK