1158571
PIA LANGELUND, skulptur, porslin, Royal Copenhagen, Danmark.

Lejon. Höjd 41,5 cm. Numrerad 1249340

Obetydligt slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Utropspris
500 EUR