Puderdosa silver och 14K guld med fasettslipade safirer

mått 58 X 60 X 10 mm, totalvikt 80 g. Stämplad Cartier.

Bruksslitage.

Klubbat pris
8 800
767
803
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
13 jun 2019 20:02
8 800 SEK
13 jun 2019 20:02
8 600 SEK
13 jun 2019 20:00
8 400 SEK
13 jun 2019 20:00
8 200 SEK
13 jun 2019 19:59
8 000 SEK
13 jun 2019 19:59
7 800 SEK
13 jun 2019 19:59
7 600 SEK
13 jun 2019 19:59
7 400 SEK
13 jun 2019 19:57
7 200 SEK
13 jun 2019 19:57
7 000 SEK
13 jun 2019 19:57
6 800 SEK
13 jun 2019 19:57
6 600 SEK
13 jun 2019 19:56
6 400 SEK
13 jun 2019 19:56
6 200 SEK
13 jun 2019 19:55
6 000 SEK
13 jun 2019 19:55
5 800 SEK
13 jun 2019 19:54
5 600 SEK
13 jun 2019 19:54
5 400 SEK
13 jun 2019 19:53
5 200 SEK
13 jun 2019 19:53
5 000 SEK
13 jun 2019 19:53
4 700 SEK
13 jun 2019 19:53
4 500 SEK
13 jun 2019 19:52
4 300 SEK
13 jun 2019 19:52
4 100 SEK
11 jun 2019 17:56
4 000 SEK
10 jun 2019 7:38
3 500 SEK
8 jun 2019 9:34
3 000 SEK
7 jun 2019 11:56
1 500 SEK
7 jun 2019 10:52
350 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20