Möbler Övrigt
1161350
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.

Kromad metall, hylla samt knoppar, vinkelbar spegel. Längd 62, djup 18, höjd 37 cm.

Märken, slitage, senare spegel. En knopp något lös.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L109
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 800
169
191
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
12 jun 21:41
1 800 SEK
12 jun 21:41
1 700 SEK
12 jun 21:40
1 600 SEK
12 jun 21:40
1 500 SEK
12 jun 21:40
1 400 SEK