1161524
GERDA CONITZ, troligen. golvurna, stengods, Karlsruhe, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 64 cm.

Slitage. Obetydligt glassyrnagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 201
395
445
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
16 jun 14:56
4 201 SEK
16 jun 14:56
4 001 SEK
16 jun 14:56
4 000 SEK
9
16 jun 14:56
3 800 SEK
16 jun 14:55
3 600 SEK