1161768
Karl Ingelius
(1885-1956)

KARL INGELIUS, olja på duk, signerad och daterad Göteborg 1949.

Nattlig stadvy. 65,5 x 79,5 cm.

Smärre fläckar. Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41
Proveniens

Hamburger Börs, Åbo.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

130
1 383
146
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
14 jun 16:38
130 EUR
14 jun 12:05
120 EUR
14 jun 11:41
110 EUR
13 jun 19:57
100 EUR
13 jun 8:56
60 EUR