LOUIS VUITTON, väska, "Saint Cloud".
Axelremväska i monogram canvas med skinndetaljer med gula stickningar. Beslag av mässing och ytterfack på baksidan. Justerbar axelrem. Fodrad i brun canvas, invändigt ett fack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Germany". 20 x 19 x 6 cm.
Smärre slitage. Kantskador. Bristningar på axelrem. Senare knapp. Inner och ytterfackens foder med skadad yta.