1162059
Per Hasselberg, efter
(1850-1894)

PER HASSELBERG, efter. Figurin, parian, Gustafsberg daterad 99.

"Snöklockan". Märkt Gustafsberg P. Hasselberg, Paris. Höjd 50 cm.

Obetydligt slitage och ytsmuts.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Slutpris
8 800
827
932
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
18 jun 17:49
8 800 SEK
18 jun 17:49
8 600 SEK
18 jun 17:49
8 200 SEK
18 jun 17:49
8 000 SEK
18 jun 17:48
7 900 SEK