VÄGGHYLLA, märkt Anton Pettersson Möbler Växjö. 1900-talets mitt.

Fanerad i teak. Två skjutdörrar. Längd 170 cm. Djup 20 cm. Höjd 30 cm.

Smärre slitage. Fanerskador.

Klubbat pris
1 200
105
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
16 jul 2019 21:51
1 200 SEK
16 jul 2019 21:51
1 100 SEK
16 jul 2019 19:27
1 000 SEK
9 jul 2019 12:10
810 SEK
9 jul 2019 10:20
300 SEK