Silver Övrigt
1162759
GALLERSKÅL, sterlingsilver, Black Starr & Frost, New York, rokokostil, 1900-tal.

Oval, konturerade med genombruten blomsterdekor, välvd genombruten fot. Längd 37 cm. 865 gram.

Repor, slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK