SILVERBESTICK, 36 st, "Olga", silver, GAB, 1970-tal.

12 gafflar, 17,5 cm.
12 skedar, 18 cm.
12 knivar, 21 cm.
Silvervikt ca 1000 g.

Föremål i nysilver medföljer:
4 smörknivar, 16,5 cm.
1 potatissked, 20,5 cm.
2 sillgafflar, 18,5 cm
1 såssked, 16,5 cm.
2 salladsbestick, 22.5 cm.
1 syltsked, 14.5 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
4 450
388
406
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 jun 2019 16:27
4 450 SEK
22 jun 2019 16:26
4 250 SEK
22 jun 2019 14:09
4 050 SEK
22 jun 2019 14:09
4 021 SEK
22 jun 2019 14:07
3 850 SEK
22 jun 2019 14:07
3 650 SEK
21 jun 2019 17:17
3 250 SEK
21 jun 2019 17:17
3 050 SEK
16 jun 2019 21:42
3 000 SEK
16 jun 2019 16:28
1 111 SEK