JOHAN PETTERSON, olja på duk diptyk signerade och daterade 1993 bok medföljer
"Tvik I o II"m, 140 x 50 cm vardera
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK