1163575
MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två ilägggskivor á 40 cm. Längd 130, djup 85, höjd 74 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
457
515
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
1 jul 21:18
4 800 SEK
1 jul 21:18
4 600 SEK
1 jul 9:11
4 400 SEK
30 jun 14:17
4 200 SEK
30 jun 14:16
4 000 SEK