621
1163808

Paul Graf

(Sverige, 1866-1903)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
Paul Graf
(Sverige, 1866-1903)

PAUL GRAF, duk uppfordrad på pannå, signerad Graf och otydligt daterad 1892.

Badande barn. 139 x 175 cm.

Duken skarvad.
Målningen är i mycket god kondition.

Proveniens

Svensk privatsamling, Göteborg.