BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, signerad, Kosta Boda Atelier, sent 1900-tal.
I form av båt med innesluten dekor. Signerad "B. Vallien 8BVAAT 999024/500 KOSTA BODA ATELIER". Längd ca 25 cm.
Smärre ytslitage.