1165089
SÄNGBORD / SIDOBORD, ett par, engelsk stil, 1900-talets mitt / senare del
 senare del
 senare del
 senare del
 senare del

Mahogny med detaljer i mässing. Två utdragsskivor vardera. Höjd 56 cm, 40 x 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
4 000
374
414
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
26 aug 20:32
4 000 SEK
26 aug 20:32
3 800 SEK
26 aug 20:31
3 700 SEK
26 aug 20:31
3 500 SEK
26 aug 20:31
3 500 SEK