BESTICKUPPSÄTTNING, 48 delar, silver, "Olga". Sverige, 1800-talets andra hälft/1900-talets första hälft, 3332 gram.

12 skedar, Israel Sundström, längd 22 cm, 1160 gram.
12 skedar, längd 19 cm, 516 gram.
12 matgafflar, Gustaf Möllenborg, längd 21 cm, 1160 gram
12 gafflar, längd 18,5 cm, 496 gram.
Totalvikt 3332 gram.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris
4 000 SEK