Profilerade brätten. Åtta st med diameter 29 cm, sju st diameter 17 cm. Spegelns diameter 19 resp 10 cm. Sammanlagd vikt 5530 g.
Slitage. Repor. En ostämplad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10