Skala H0 Innehållande: Ellok 884 Märklin x 2 Ellok 799 Fleischmann Ellok E44039 Märklin Lok 1306 Fleischmann Ånglok 3029 Märklin x 2 samt 6 vagnar Märklin.
Ställvis slitage. Skador. Ej funktionstestade.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10