1167163
Carl Milles
(1875-1955)

CARL MILLES, efter, väggplakett, terracotta. signerad C MILLES och numrerad 56/200.

Antik musa i relief. Ca 42x32 cm

Smärre slitage, repor, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L12
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
400
450
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
18 jul 18:27
4 200 SEK
8
18 jul 18:26
4 000 SEK
18 jul 18:26
4 000 SEK
8
18 jul 18:26
3 800 SEK
18 jul 18:26
3 600 SEK