MATGRUPP, rokokostil, 7 delar, Möbelboning i Tibro AB, 1990-tal. 2 iläggsskivor.

Målad matgrupp bestående av 6 stolar, utdragbart bord och två iläggsskivor. Sitthöjd 48, bordets längd (110+48+48) totalt 206, bredd 110, höjd 74 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
6 000 SEK