1168403
OKÄND KONSTNÄR, målad på porslin, Signerad och daterad B.Falk 1902 (Б.Фалк)
OkÄnd konstnÄr, målad på porslin, signerad och daterad b.falk 1902 (Б.Фалк).

Tiggare, 45x30 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T31

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
700
7 572
771
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
6 okt 13:51
700 EUR
6 okt 13:51
610 EUR
6 okt 9:54
500 EUR
2 okt 23:23
450 EUR
30 sep 10:34
400 EUR